Javni konkurs za žensko preduzetništvo

26 okt 2022

Komisija za raspodjelu sredstava za podršku ženskom preduzetništvu raspisala je javni konkurs za raspodjelu sredstava iz budžeta Opštine Tivat u ovu svrhu. Na budžetskoj liniji Opštine Tivat za 2022. godinu za ovu namjenu opredijeljeno je ukupno 30.000,00€. Konkurs je otvoren do 25. novembra 2022. godine.

Pravo da se prijave na konkurs imaju žene koje su kao fizička lica registrovane kod nadležnih organa za obavljanje privredne djelatnosti, žene preduzetnice i privredna društva u kojima su žene nosioci biznisa a imaju prebivalište, odnosno sjedište na teritoriji opštine Tivat.

Sredstva će biti usmjerena na biznis planove koji podstiču razvoj ekonomije, razvoj poljoprivrede, organske poljoprivredne proizvodnje, trgovine i zanatstva, ribolova, očuvanje tradicije i kulture, očuvanje životne sredine, dalji razvoj sporta i fizičke kulture.


Javni konkurs 2022 - detaljnije
Model za prijavu biznis ideje - biznis plan uz obrazac 2 - detaljnije
Prijava na konkurs - obrazac 1, 2 i 3 - detaljnije