KANCELARIJA PROSLAVILA DAN NEZAVISNOSTI CRNE GORE

25 maj 2016

Povodom 10 godina nezavisnosti Crne Gore, Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti i Omladinski klub organizovali su niz aktivnosti koje su juče završene .Promocija prvog Biltena “Mladi za mlade” održana je u 12.00 .časova u prostorijama Omladinskog kluba.Volonteri Nikola Jevtić i Monika Radović prezentovali su rezultate novinarskih radionica ,pretočene kroz tekst i slike u prvom broju biltena.Juče je dodijeljeno i 12 nagrada pobjednicima Omladinskog stonoteniskog turnira a prva četiri su osvojili: Stefan Radnjić, Marin Burić, Milena Glavčić i Ivana Ivanović.


Pozorišna predstava „Čija je ono Baba“, koju je pripremila prof.psihologije, spoljna saradnica Kancelarije, Damira Mulić, naišla je na veliko interesavanje publike, sinoć u Centru za kulturu.Zahtijevan tekst koji su napisali učenici beogradske škole “Vladislav Ribnikar” i grupe BAZART i OPODOPO izveli su najmladji polaznici dramskih radionica Omladinskog kluba: Matija Jovović, Ivana Živić ,Tea Čelanović, Ana Ognjanović, Emilija Braunović, Luka Vukotić, Matej Vučković, Andrej Plavšić, Irena Milošević, Roćen Dejan , Mina Fičer, Atina Samardžić, Dimitrije Mladenović, Janko Marković, Danijela Kilibarda i Milica Rančić.
Planirana završna aktivnost rok koncert Omladinskih bendova „Goodbye windows i „APST“ i JAM Seession na platou iznad atomskog sklonista
odložena je za subotu,čime će biti zaokružena raznovrsna manifestacija Kancelarije.

post slika