OBILJEŽEN EVROPSKI DAN PARKOVA

26 maj 2016

Opština Tivat, u saradnji sa d.o.o. Komunalno Tivat, obilježila je dana 25. maja u Velikom gradskom parku Evropski dan parkova. Događaj je upriličen malim koncertom priređenim od strane učenika Muzičke škole Tivat, u klasi nastavnice Brune Matijević. Takođe donirane su sadnice za park u ukupnom iznosu od 3 393 eura. Zahvaljujemo se svima koji su kupovinom sadnica doprinjeli uljepšavanju našega parka i to: „Porto Montenegro”, „Lušica development”, „Mesopromet“, „Olive invest“, „Monte finish", JP za upravljanje morskim dobrom, JPU „Bambi”, Turistička organizacija Tivta, „Mondo Verde”, „Komunalno”, Opština Tivat i građaninu Tripu Sindiku, a posebno preduzeću “Sea trade” koje je doniralo najskuplju biljku, konično oblikovanu tisu.

Zahvaljujemo se i NVO „Evropski dom", koja je pokrenula akciju “Vaše stablo u našem parku”.

Sekretarijat za uređenje prostora i zaštitu životne sredine

20160525 100301 (Medium) IMG 1127 (Medium)  
20160525 100504 (Medium) IMG 1126 (Medium)  
post slika