KANCELARIJA ZA PREVENCIJU BOLESTI ZAVISNOSTI PODIJELILA PRIJAVNE ANKETE UČENICIMA ZA SEMINAR VRŠNJAČKI EDUKATORI GENERACIJA III

14 okt 2014

U organizaciji opštinske Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih i ove godine učenici se mogu prijaviti za obuku Vršnjačkih edukatora III. Prijava je u školi i trajati će do 20 oktobra. Prošle godine učenici tivatskih škola uspiješno su pohađali trodnevnu obuku nakon koje su mogli samostalno ili uz pomoć mentora održati predavanja i radionice svojim vršnjacima. Osim već prepoznatih stručnih saradnika Kancelarije koji će izvoditi obuku, novina ove godine je da će obuku izvoditi i Vršnjački edukatori od prethodne dvije generacije.
Nakon obuke polaznici će dobiti potvrde da su obuku prošli nakon čega mogu svoje znanje podijeliti sa vršnjacima. Broj prijavljenih je ograničen.

post slika