Saopštenje za javnost

14 okt 2014

Novi Izvršni direktor kompanije Luštica development a.d., g-din Darren Gibson, sa svojim saradnicima boravio je danas u svojoj prvoj zvaničnoj posjeti opštini Tivat. U srdačnom razgovoru sa predsjednikom opštine Ivanom Novoselom, predsjednikom skupštine Krstom Boškovićem i savjetnikom predsjednika opštine Petrom Vujovićem, g-din Gibson je prezentovao trenutno stanje kada su u pitanju aktivnosti koje ova kompanija preduzima na realizaciji projekta Luštica Bay. Istakavši da se projekat realizuje po planu te da se već tokom naredne godine očekuje izbor operatera i početak izgradnje prvog Hotela, novi Izvršni direktor ove renomirane kompanije izrazio je zadovoljstvo što će ubuduće stajati na čelu firme sa najvećim greenfield ulaganjima u ovom dijelu Evrope.

Uz ličnu posvećenost realizaciji ovog projekta, gdin Gibson je obećao i kontinuitet dobre saradnje sa opštinom Tivat i lokalnim stanovništvom , te nastavak sponzorstva koje ova kompanija tradicionalno odvaja za sponzorisanje aktivnosti u domenu kulture, sporta, socijale i projekata od značaja za našu lokalnu samoupravu. Nakon srdačne dobrodošlice, predsjednik Novosel je iskoristio priliku da se zahvali dosadašnjem izvršnom direktoru g-dinu Ihabu Kamelu na izvanrednoj saradnji, poželjevši mu uspjeha u daljem životu i karijeri.

 

SLUŽBA PREDSJEDNIKA

post slika