KANCELARIJA ZA PREVENCIJU SJAJNIM KONCERTOM OBILJEŽILA GODINU NEZAVISNOSTI CRNE GORE

30 maj 2016

Završna aktivnost u proslavi obilježavanja godine nezavisnosti Crne Gore je bio i rock koncert u organizaciji Kancelarije za prevenciju i Omladinskog kluba.Odlično organizovan rock koncert  na veoma neobičnom mjestu, iznad atomskog skloništa  na Seljanovu pokazao je da su mladi veliki potencijal grada.Posjetioci ,učesnici i stanari obližnjih zgrada bili su prijatno iznenađeni samom pozornicom, dekoracijom i na kraju fantastičnim zvukom i glasovnim mogućnostima Omladinskih bendova „Goodbye windows i „APST“ .Istovremeno je organizovan i  JAM Seession.U organizaciji Kancelarije  za prevenciju i Omladinskog kluba kao i velikog broja volontera omladinskog kluba doprinos su pružili  Centar  za kulturu i Komunalno preduzeće Tivat.

post slika