Manifestacija „U susret Danu Planete Zemlje“

19 apr 2012

OPŠTINA TIVAT kroz sprovodjenje aktivnosti Lokalnog Plana  zaštite životne sredine u pravcu obilježavanja Mjeseca Aprila - Mjesec Planete Zemlje organizuje dana 20.aprila dječiju manifestaciju„U susret Danu Planete Zemlje“. S navedenim u vezi planirano je otvaranje Izložbe dječijih radova  – hol opštine Tivat sa početkom u   11.00. časova, koja izložba će biti otvorena do kraja aprila mjeseca. Takodje se planira dodjela nagrada autorima najboljih radova,a nakon toga dječiji performans raznolikog sadržaja  na trgu Magnolija sa početkom u 12.00. časova. U slučaju  loših vremenskih uslova manifestacija će se održati u CZK Dom „Gracije Petković“ Tivat. Navedena manifestacija podržana je od strane američke ambasade iz Podgorica , a istu su pomogli „Adriatic Marinas – Porto Montenegro i a.d. Luštica Development.

post slika