Vakcinisao se predsjednik opštine Tivat

04 maj 2021

Počela masovna vakcinacija u Tivtu

Predsjednik opštine Tivat Željko Komnenović primio je vakcinu protiv koronavirusa i pozvao građane Tivta da učine isto.

„Ovo je borba za ekonomiju i turističku sezonu. Ukoliko u najkraćem roku ne izvršimo imunizaciju, dovodimo u pitanje turističku sezonu i privredni rast koji je zabilježen tokom prazničnih dana.

Stigao je kontigent od 2400 „Sinofarmovih“ vakcina, što zadovoljava potrebe Tivta u ovom trenutku. U sali DTV „Partizan“ su stvoreni optimalni uslovi. Vakcinacija kratko traje. Procedure su sasvim jasne i molim sve sugrađane da se odazovu pozivu.

Pozivam sve sugrađane da se vakcinišu, da se što prije vratimo normalnom životu i normalnim uslovima rada i poslovanja“ – rekao je Komnenović.

U Tivtu je danas počela masovna vakcinacija, u prostorijama DTV „Partizan“. Na četiri punkta, u dvije smjene angažovano je 8 doktora. Punktovi će raditi svakog dana od 8:00 do 20:00 časova. Predsjednik opštine primio je kinesku "Sinofarm" vakcinu, koja je na raspolaganju, za sve koji se odluče za vakcinaciju.

post slika

Galerija