MATURANTI SMŠ “MLADOST” NA MANIFESTACIJI “DAN OTVORENIH VRATA”

23 apr 2018

Opštinski Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti podržao je finansijski i organizaciono odlazak velikog broja zainteresovanih maturanata SMŠ “Mladost” na događaj “Dani otvorenih vrata”, koji će se održati 24. aprila 2018. godine u kampusu Univerziteta Crne Gore, u organizaciji  Studentskog parlamenta Univerziteta Crne Gore a u saradnji sa Karijernim centrom i Studentskim kulturnim centrom.

Projekat "Dani otvorenih vrata" ima za cilj da se svim maturantima u Crnoj Gori pruži mogućnost da na neposredan način, primjeren njihovom uzrastu i nivou obrazovanja, dobiju informacije o svojim mogućnostima i šansama za nastavak školovanja i odabir profesije. Takođe, biće dostupne informacije o studentskim servisima kao i programima mobilnosti studenata, mogućnostima studiranja na nekom od partnerskih univerziteta.