MATURANTSKA KVADRILA NA PINAMA

17 maj 2019

Sa vršnjacima iz oko 50 evropskih gradova tivatski maturanti će sjutra (petak, 17. maj) u podne na gradskoj rivi Pine izvesti najveći svjetski sinhronizovani ples uz Štrausovu muziku “Quadrille”.

Korake maturantske kvadrile u kojoj Tivćani učestvuju po 12. put sa maturantima je uvježbavala instruktorka Verica Urošević.

Ukoliko dozvole vremenske prilike, prethodno će biti priređen maturantski defile, od 10.30 do 11 časova i to od škole do plesnog prostora na rivi Pine, rutom: SMŠ”Mladost” – trotoarom uz magistralu do raskrsnice kod stare Opštine - ul.II Dalmatinske -  ul. 21.novembra – Pine. Nakon generalne probe plesa, maturantima će se sa palube školskog broda Jadran obratiti predsjednik Opštine dr Siniša Kusovac i direktorice SMŠ”Mladost” i Muzičke škole Jovanka Vujačić i Pina Bubanja, te đak generacije Veljko Hercegovac.

Matursko veče za 111 maturanata SMŠ Mladost i Srednje muzičke škole će biti priređeno 25. maja a Opština Tivat će finansijski podržati organizaciju ovog događaja.

post slika