Maturantska parada 2013

13 maj 2013

Obavještavamo da će se u petak, 17.maja, održati „MATURANTSKA PARADA« maturanata SMŠ »Mladost« iz Tivta.

            Parada se organizuje u okviru akcije »Najveći maturski ples – četvorka na svijetu«. Organizator, Plesna škola »Urška« iz Ljubljane, očekuje da će biti postavljen novi Guinnessov rekord u sinhronizovanom plesu. Plesaće maturanti evropskih gradova iz Slovenije, Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Makedonije, Bosne i Hercegovine, Bugarske, Rumunije, Albanije, Ukrajine i Italije.

            Opština Tivat se i ove godine uključila u akciju na način da će 49 parova – 98 plesača, maturanata SMŠ »Mladost« iz Tivta plesati, na muziku Straussove Quadrille, na Obali Maršala Tita – Pine, u Tivtu.

Satnica Parade je sljedeća:

            - 09,00 – 10,30 – SMŠ »Mladost« - dolazak, registracija četvorki, pripremne radnje (Škola),

            - 10,30 – 11,00 – defile – odlazak parova na plesni prostor: SMŠ«Mladost« - magistralom (trotoar) do raskrsnice kod Opštine, ulica II Dalmatinske - ulica 21. Novembra - Pine.

            - 11,00 – 11,45 – pripremne radnje i Generalna proba

            - 12,00 – ČETVORKA ZA GUINNESSOV REKORD 2013

            - 12,15 – 13,00 – ples-zabava uz disko muziku

Organizator i pokrovitelj Parade je Opština Tivat.