NA PINAMA POSAĐENE DONIRANE SADNICE

08 jul 2019

Kompanija DHL Logistics, donirala je 4,000.00 EUR Opštini Tivat i Komunalnom DOO, za nabavku sadnica i opreme a 24 zaposlena iz 18 zemalja u kojima posluje ova kompanija posadili su na Pinama agapantuse, cikas palme i pitosporume.

Akcija je pokrenuta posredstvom Luštice Development u čijem naselju Luštici Bay, zaposleni na čelu sa direktorkom Simonom Furer, borave na seminaru.

„Uvijek želimo da doprinesemo lokalnoj zajednici, tako da smo odlučili da, tokom boravka u Tivtu, kao društveno odgovorna kompanija uradimo nešto korisno i za ovaj lijepi grad“, rekla je Furer.

Dvočasovnom akcijom na Pinama, koordinirali su Tatjana Krstović, šef službe zelenila u Komunalnom preduzeću Tivat, i savjetnik Igor Mamula iz Sekretarijata za planiranje prostora i održivi razvoj. Posađene su sadnice vrijedne 1,458.00 EUR dok će za ostatak novca biti obezbijeđena oprema za Komunalno d.o.o.

Grupa DHL

post slika