NAJAVA: Info dan za podršku ženskom preduzetništvu

17 nov 2023

Sekretarijat za privredu Opštine Tivat obavještava žene koje su kao fizička lica registrovane kod nadležnih organa za obavljanje privredne djelatnosti, žene preduzetnice i privredna društva u kojima su žene nosioci biznisa a imaju prebivalište, odnosno sjedište na teritoriji opštine Tivat, da će u četvrtak, 23.11.2023. godine u 12 časova, u prostorijama Biznis info centra (stara zgrada Opštine Tivat, iza Poreske uprave) biti održan Info dan za podršku ženskom preduzetništvu, a u vezi sa aktuelnim konkursom.

Konkurs za raspodjelu sredstava za podršku ženskom preduzetništvu raspisan je 03.11.2023. godine i traje mjesec dana, odnosno do 02.12.2023. godine, a namijenjen je ženama koje žele da pokrenu sopstveni biznis ili da razviju postojeći. Na ovoj budžetskoj liniji za 2023. godinu predviđeno je 40.000,00€.

Iz Sekretarijata pozivaju sve zainteresovane da prisustvuju Info danu, gdje mogu dobiti sve informacije u vezi konkursa, načina i uslova za prijavu.

post slika