NOVE ANTENE ZA “TIVAT FREE WI-FI” OD PORTO MONTENEGRA DO PONTE SELJANOVA

01 aug 2014

U sklopu projekta “Tivat Free Wi-Fi” besplatnim bežičnim internetom od 01.08.2014. godine pokrivena je šetališno-kupališna zona od Porto Montenegra do ponte Seljanova. Korišćenjem bežičnog interneta je kao i na drugim lokacijama ograničenog protoka na 256 kb/s kako bi bilo omogućeno da što veći broj korisnika istovremeno ostavruje pristup navedenoj usluzi.

Od ranije aktivne lokacije su Aerodrom Tivat, glavna autobuska stanica, akvatorijum lučice Kalimanj, gradsko šetalište od hotela Palma do Porto Montenegra, trg Magnolija, SMŠ “Mladost”, plaža ponta Seljanova, i ranije postavljene lokacije u rezidencijalnom dijelu grada. U toku slijedeće sedmice očekujemo instalaciju nove antene koja će obezbjediti besplatan bežični internet šetalino-kupališnoj zoni od plaže Wai-Kiki do parka iza hotela Kamelije.

Sekretarijat za informacione sisteme i zajedničke poslove

post slika