Novi kontigent pomoći

26 mar 2020
Opština Tivat je zbog novonastale situacije sprovela set mjera za sve socijalno ugrožene kategorije stanovništva. Kada su u pitanju pripadnici RE populacije, kao i do sada, svaki drugi dan se na Lovanji, na teritoriji Opštine Kotor doprema oko 20 kubika vode. Opština Kotor je pripremila pakete kao i Opština Tivat i pomoć se preko Crvenog krsta redovno isporučuje. Naši volonteri koji su zaposleni u Opštini Tivat, svaki dan obilaze sve građane i dostavljaju im sve što je neophodno  nakon poziva na Call centar koji je  24 časa na raspolaganju. Predsjednik opštine je prije dva dana sa Timom obišao naselje 7. jul i uručio mještanima dezinfekciona sredstva kao i neophodne životne namirnice. U ponedeljak će biti spreman novi kontigent hrane i higijenskih paketa koje su privrednici grada, Opština Tivat I Crveni krst obezbijedili. Paketi će biti podijeljeni u odnosu na spiskove koji postoje od Udruženja Egipćana, Crvenog krsta, Centra za socijalni rad, nadležnog Sekretarijata za socijalnu i dječiju zaštitu i Udruženja penzionera. Mislili na svakog građanina i neće im ništa nedostajati ali je neophodno da ostanu doma.
SEKRETARIJAT ZA MLADE, SPORT I SOCIJALNA PITANJA
post slika