NOVITETI U TURISTIČKOJ PONUDI TIVTA

11 aug 2017

Ovih dana, na samom izlogu Turističke organizacije Tivat, privodi se kraju instaliranje interaktivnog izloga koji će biti na usluzi kako građanima, tako i turistima u vremenu od 0- 24 h. Interaktivni izlog je donacija Opštine Tivat koja je na zahtjev Turističke organizacije Tivat odmah prepoznala važnost ovog projekta kada su u pitanju ovi vidovi promocije turističke ponude, kroz digitalnu komunikaciju. Instaliranjem pomenutog izloga, svi zainteresovani će na vrlo jednstavan način doći do korisnih turističkih i drugih informacija vezanih za naš grad.

Na interaktivnom izlogu se mogu naći sljedeće kategorije: O Tivtu, Šta vidjeti, Šta raditi, Smještaj, Gdje jesti, City info ( O Turističkoj organizaciji Tivat, Korisne informacije, Važni telefoni, Turističko posredovanje ). Interaktivni izlog takođe posjeduje mapu na kojoj se nalaze filteri kao što su: Atrakcije u gradu, Projekti u gradu, Vjerski objekti i Muzeji. Klikom na neku od ponuđenih ikonica dobijaju se instrukcije za: Info, Pronađi put, a preko QR skenera se može dobiti informacija kako od centra grada doći do željenog mjesta koje je označeno na mapi. Instaliranjem prve interaktivne multifunkcionalne table na svojoj teritoriji, opština Tivat se svrstala u rang onih opština koje su prepoznale značaj i ulogu savremene tehnologije u unapređenju turističke ponude. Kao doprinos Turističke organizacije Tivat ovom projektu, u skorijoj budućnosti, radiće se i na kreiranju mobilne aplikacije koja bi sadržajno upotpunila ovu interaktivnu mapu.

izlog 2

post slika