NOVOGODIŠNJI HUMANITARNI BAZAR „Dan otvorenog srca“

12 dec 2012

OPŠTINA TIVAT U SARADNJI SA NVO-ima ORGANIZUJE NOVOGODIŠNJI HUMANITARNI BAZAR „Dan otvorenog srca“

koji će se održati 27. DECEMBRA (četvrtak) 2012 godine sa početkom u 12 časova na Trgu Magnolija.
Pozivaju se sve institucije , NVO i građani koji žele da na ovaj način pokažu svoju humanost da se pridruže ovoj humanitarnoj akciji donirajući (knjige , lgračke , bižuteriju, cvijeće , kolače , suvenire , antikvitete, ručne radove i sl.).Takođe svi zainteresovani mogu se prijaviti da imaju svoj prodajni štand na kojemu mogu izložiti svoje prouzvode i samim tim reklamirati svoju firmu ili NVO ili se mogu prijaviti kao prodavači.
Prikupljeni artikli će se prodavati po nižim cijenama, od strane organizatora bazara. Sav novac prikupljen na ovaj način biće doniran u humanitarne svrhe.
Osim prodaje artikala na bazaru će biti ponuđene i usluge mjerenja krvnog priitiska,nivoa šećera u krvi, slikavanje sa Deda mrazom i prekrasnim Deda mrazicama , pravljenje origama za djecu, crtanje tetovaža za najmlađe i crtanje na hamerima ,pravljenje razglednica...
U slučaju nevremena akcija će se održati u holu Opštine Tivat.
Predmeti se mogu donijeti u hol opštine od 17 . 12 2012.g. od 8 -15 časova ili na dan održavanja bazara.
Sve informacije možete dobiti u kanc.br12 ili na tel.661 319 / 069 178 002 mr.Darka Ognjanović
Svi zajedno možemo puno

post slika