OBAVJEŠTENJE – Objava javnih poziva

05 jun 2017

Sekretarijat za ekonomski razvoj i preduzetništvo Opštine Tivat, objavljuje Javne pozive i to:


1. Javni poziv - Za sufinansiranje projekata renoviranja postojećih ruiniranih kuća i ostataka seoskih kuća u svrhu pružanja turističkih i /ili ugostiteljskih usluga u ruralnim područjima,
2. Javni poziv - Podrška razvoju voćarske proizvodnje,
3. Javni poziv - Podrška razvoju maslinarstva,
4. Javni poziv - Podrška razvoju pčelarstva.

Javni pozivi se objavljuju u okviru Odluke o podsticajima u razvoj poljoprivrede ( „Sl.list CG-opštinski propisi“, broj 5/17) i Plana podsticajnih mjera u poljoprivredi za 2017.godinu, kojima su utvrđeni uslovi, kriterijumi i način prijavljivanja. Sve informacije mogu se dobiti u Sekretarijatu za ekonomski razvoj i preduzetništvo u kancelariji broj 17, na telefon broj 661 - 347 i na email radmila.kilibarda@opstinativat.com.