OBAVJEŠTENJE – POLAGANJE ISPITA O POZNAVANJU GRADA ZA VOZAČE AUTO TAKSI VOZILA

30 jul 2019

Komisija za polaganje ispita za vozače auto taksi vozila o poznavanju grada, obavještava kandidate da je termin za jul mjesec zakazan za 31.07.2019. godine u 13 časova. Prijavljeni kandidati će polagati u Multimedijalnoj  sali  Opštine Tivat. Molimo sve prijavljene kandidate da poštuju zakazani termin.

Vozači auto taksi vozila koji nisu predali prijavu za polaganje, pozivaju se da to učine u narednom periodu.

Za svako naknadno polaganje, prijave će se podnositi do 15 tog u mjesecu (zaključno sa 15- tim u mjesecu)  za tekući mjesec, a tačan datum i satnica polaganja ispita će biti naknadno objavljivani .

Obrazac Prijave za polaganje ispita kandidati mogu preuzeti na pisarnici u zgradi Opštine Tivat, svakog radnog dana od 08h do 15h ili na web sajtu Opštine Tivat www.opstinativat.com

Program za polaganje ispita kao i materijal za pripremu za polaganje ispita -Priručnik su dostupni na web sajtu Opštine www.opstinativat.com.

Za sve informacije ,kontakt telefon je:032 661-321

Komisija za polaganje ispita o poznavanju grada

za vozače taksi vozila