PRIHVAĆENA INICIJATIVA DA SE DIO MALOG PARKA NAZOVE PO DRAGANU RADULOVIĆU

31 jul 2019

Savjet za kulturu Opštine Tivat je na današnjoj sjednici prihvatio inicijativu NVU “Djeca Tivta” da se dio malog parka u centru grada posveti Draganu Raduloviću, poznatom dječijem piscu. Savjet će, kao savjetodavno tijelo, inicijativu dostaviti predsjedniku Opštine Tivat dr Siniši Kusovcu.

Inicijativa za davanje naziva dijelu malog parka na trgu Ddara Petkovića po imenu Dragana Radulovića zahtijevaće određene zakonske i administrativne procedure.

NVU “Djeca Tivta” podnijela je prijedlog da se dio malog parka u centru grada posveti poznatom dječijem piscu koji je svoje pjesničko stvaralaštvo posvetio djeci i omladini, a čije se pjesme o Tivtu i danas izvode.

Sjednica Savjeta za kulturu, kojeg čine Milica Krivokapić, Sonja Štilet, Dražen Jovanović, Zoran Kruta i mr Bruna Matijević održana je u prostorijama Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti.

post slika