OBAVJEŠTENJE SEKRETARIJATA ZA KOMUNALNE POSLOVE, SAOBRAĆAJ I ENERGETSKU EFIKASNOST

17 maj 2019

Obavještavaju se građani da će se pranje ulica u centru grada obaviti u nedelju 19.05.2019. godine sa početkom u 4 časa ujutru. Pranje će se izvršiti u sljedećim ulicama: Istarska, Prevlačka, Đačka, Arsenalska, Njegoševa, Luke Tomanovića, Palih boraca, II Dalmatinske, 21. Novembra, Karpoška, Sremsko Karlovačka, Ribarski put, Pakovo i Kalimanjska.

Pranje ulica će se obaviti koristeći vatrogasno vozilo pod visokim pritiskom, pa se mole građani, da u subotu veče uklone vozila sa uličnih parkirališta kako ne bi došlo do njihovog oštećenja usled korišćenja visokog pritiska za pranje ulica.

Period u kome je potrebno da se sa svih parkirališta u pomenutim ulicama uklone automobili je od 04. časa ujutru do 9 časova prije podne u nedjelju 19.05.2019. godine.

Zahvaljujemo građanima na strpljenju i razumjevanju i ističemo značaj uklanjanja vozila prvenstveno zbog eventualnih oštećenja imajući u vidu da će se pranje obaviti pod visokim pritiskom.

Sekretarijat za komunalne poslove, saobraćaj i energetsku efikasnost