OBILAZAK HOTELA REGENT

01 jul 2014

Predsjednik opštine Tivat Ivan Novosel, obišao je danas Hotel Regent u Porto Montenegru. U pratnji Olivera Korleta izvršnog direktora kompanije Adriatic Marinas d.o.o i njegovih saradnika, predsjednik Novosel se upoznao sa fazama i kvalitetom gradnje, rasporedom prostorija, soba i apartmana unutar samog hotela , kao i ukupno utrošenim sredstvima i rokovima za završetak svih radova na ovom velelepnom objektu.
Po riječima g-dina Korleta , prvi hotel sa 5* u Tivtu i ujedno drugi hotel u Evropi pod vođstvom Regent grupacije, biće u funkciji do polovine ovog mjeseca kada se očekuju i prvi gosti.
Predsjednik opštine nije krio svoje oduševljenje ističući da hotel ovakvog tipa predstavlja upravo kariku koja nedostaje turističkoj ponudi Tivta kada je u pitanju produžetak sezone, te da će u narednom periodu biti idealno mjesto za boravak kako stranih tako i domaćih gostiju.

SLUŽBA PREDSJEDNIKA

post slika