OBILJEŽEN MEĐUNARODNI DAN BORBE PROTIV ZLOUPOTREBE DROGA

27 jun 2013

Opštinska kancelarija za bolesti zavisnosti i pitanja mladih Tivat je obilježila Međunarodni dan borbe protiv zloupotrebe droga prezentacijom svih aktivnosti u poslednje tri godine od kada je formirana Kancelarija .Program rada prezentovala je koordinatorka Kancelarije mr.Darka Ognjanovića, a pozvani da prisustvuju su bili   predstavnici institucija i NVO koji su u prethodnim godinama učestvovali  u radu Kancelarije.
U Sali opštine prisustvovali su predstavnici lokalne samouprave ,Glavna administratorka Jovanka Laličić, sekretarka Skupštine opštine Ana Matijević, sekretarka sekretarijata za upravu i društvene djelatnosti Bosiljka Radonjić, sekretar sekretarijata za informacione sisteme  i zajedničke poslove Goran Božović, pripravnice Ivona Vukajlović i Vladana Trapara .Ispred Uprave policije prisutan je bio komandir Žižić Predrag, direktorica JU vrtića Bambi Jasna Vujović , pedagogica i profesorica SMŠ Mladost Snežana Kršikapa i Tamara Božinović, direktorica Centra za obuke ZOPT Milena Ćipranić,slikar Zoran Kruta, predstavnik Fakulteta za mediteranske poslovne studije dr.Andrija Petković,direktor NVO “Alternativni kreativni centar Pravi put” ,Đorđe Trajčevski ,pedagogica Nađa Backović,sociološkinja Ana Ivanović,i vršnjačke edukatorke I generacije Jelena Ljubojević, Ana Božinović i Valentina Ljubojević kao i predstavnik medija.

post slika