PREDSTAVNICA OPŠTINE TIVAT NA PRIREDBI PRIPREMNOG VRTIĆA “ŠKOLU U DUŠI NOSIM”

28 jun 2013

Priredba  „Pripremnog vrtića za RAE populaciji“ održana je danas  u sportskoj dvorani Župa, pred velikim brojem roditelja. Polaznici pripremnog vrtića njih devetnaest izveli su  osam tačaka i time pokazali svu svoju kreativnost i znanje koje su im prenijele vaspitačice vrtića JU Bambi.Uz jezičku asistentkinju   Ljuljetu Vučković  i koordinatora za RE populaciju u Tivtu Džafera Brahimija prisutne su pozdravili direktorica vrtića Jasna Vujović i predstavnica opštine Tivat mr.Darka Ognjanović.
Organizatori pripremnog vrtića su Zavod za školstvo i Ministarstvo prosvjete uz podršku tivatske JPU „Bambi“ a uz podršku Opštine Tivat. Pripremni vrtić pohađali su mali Romi, Egipćani i Aškalije iz naselja Lovanja, „7.jul“ i iz Gradiošnice.
Projekat koji je opština Tivat podržala  još u maju mjesecu samo je upotpunjen sa ovim i nastaviće se zahvaljujući projektu koji će  sufinansirati opština Tivat i OSCE a koji će trajati do novembra mjeseca.

 

 

post slika