OBILJEŽEN MEĐUNARODNI DAN MIRA

22 sep 2016

Zeleni tim Opštine Tivat je danas (srijeda 21. septembar) povodom obilježavanja Međunarodnog dana mira, poklonio O.Š. “Drago Milović“ stablo masline, kojim je ujedno označen zvaničan početak osnivanja i prve botaničke bašte u tivatskoj osnovnoj školi. Direktorica škole Ružica Lazarević se zahvalila opštini Tivat i Zelenom timu na donaciji izražavajući posebno zadovoljstvo i motivaciju kako profesora, tako i učenika za budućim osmišljavanjem i uređivanjem prve botaničke bašte.
Tatjana Jelić, predsjednica Zelenog tima i sekretarka Sekretarijata za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost se posebno zahvalila kolektivu škole i izrazila veliko zadovoljstvo što je baš ovo stablo masline, simbolično donirano na Međunarodni dan mira, ujedno i prva biljka buduće botaničke bašte.

post slika