Obilježevanje Međunarodnog dana borbe protiv AIDS

03 dec 2019

Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat tradicionalno je obilježio 01.decembar,Međunarodni dan borbe protiv AIDS-a.

Tim povodom su u ponedjeljak,02.12.2019.aktivisti Omladinskog kluba Tivat u ugostiteljskim objektima u centru grada,u kojima se uglavnom okupljaju mladi, dijelili edukativne i promotivne materijale uvezane crvenom vrpcom (međunarodni simbol svjesnosti i podrške) na temu AIDS-a, seksualno prenosivih infekcija i načinima zaštite.

Cilj ove kampanje je podizanje svijesti javnosti,naročito mladih osoba,o opasnostima koje donosi rizično ponašanje.

U ime Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja u ovoj aktivnosti su učestvovali samostalni savjetnik za prevenciju bolesti zavisnosti Aleksandar Daković i samostalni savjetnik za mlade i sport Dejan Krunić.

post slika

Galerija