ODRŽAN KOLEGIJUM PREDSJEDNIKA SKUPŠTINE

30 maj 2019

Predsjednik skupštine Ivan Novosel, održao je danas kolegijum radi dogovora o zakazivanju XXIX sjednice Skupštine opštine Tivat. Uz saglasnost prisutnih članova klubova odbornika dogovoreno je da će se XXIX sjednica Skupštine održati 18. 06. 2019. godine. Na sastanku je prisutne upoznao sa nacrtom dnevnog reda u kojem bi se prema Programu rada Skupštine trebali naći Završni račun budžeta opštine Tivat za 2018. godinu, Strategija razvoja sporta, Izvještaji o radu sa finansijskim izvještajima Javnih ustanova i preduzeća za 2018. godinu, Odluka o osnivanju JU „Dnevni centar za djecu i omladinu sa smetnjama i teškoćama u razvoju Tivat“ kao i druge odluke koje pripremaju nadležni Sekretarijati lokalne uprave.

SLUŽBA SKUPŠTINE OPŠTINE TIVAT