ODRŽAN KOLEGIJUM PREDSJEDNIKA SKUPŠTINE

25 maj 2018

Na danas održanom kolegijumu Predsjednika Skupštine opštine Tivat, XX po redu sjednica Skupštine opštine zakazana je za utorak, 12.06.2018. godine.

Predsjednik Skupštine opštine Ivan Novosel je predložio okvirni dnevni red u kojem će se između ostalog naći sljedeće: Predlog odluke o završnom računu budžeta opštine Tivat, Predlog odluke o naknadi za komunalno opremanje građevinskog zemljišta, Predlog odluke o auto taxi prevozu, Predlog odluke o načinu odvojenog sakupljanja i sakupljanja komunalnog otpada radi obrade na teritoriji opštine Tivat, Predlog odluke o izmjeni i dopuni odluke o podsticajima u razvoju poljoprivrede, Predlog Lokalnog akcionog plana za biodiverzitet 2018-2023, Predlog Lokalnog programa socijalnog stanovanja opštine Tivat za period 2018-2019, Predlog Odluke o imenovanju vršioca dužnosti izvršnog direktora Društva za odvođenje i prečišćavanje otpadnih voda za opštine Kotor i Tivat, Predlog Odluke o imenovanju jednog člana Odbora direktora Društva za odvođenje i prečišćavanje otpadnih voda za opštine Kotor i Tivat, kao i druge odluke koje pripremaju nadležni sekretarijati lokalne uprave.

 

SLUŽBA SKUPŠTINE OPŠTINE TIVAT