OKONČANA I FAZA ADAPTACIJE VELIKE SALE CENTRA ZA KULTURU

25 maj 2018

Nakon višemjesečne pauze zbog radova u velikoj sali tivatskog Centra za kulturu, sinoć (četvrtak, 24. maj) je odigrana pozorišna predstava „Crna kutija“ Beogradskog dramskog pozorišta. Publika je imala priliku vidjeti rezultate dijela predviđenih radova.

Ovim je okončana prva faza izvođenja radova na adaptaciji Centra za kulturu. Investitor ovog posla je Opština Tivat, a ukupna vrijednost izvedenih radova iznosi 94.959 eura. Radove je izvodila firma „Grand design“ doo iz Podgorice, dok je nadzor vršila firma „F inženjering“.

Ova faza je podrazumijevala sanaciju plafona, odnosno postavljanje novih gipsanih ploča, te postavljanje vodova za sistem klimatizacije sale. Velika sala je opremljena i sa dva nova elektro cuga odnosno nosača za rasvjetu.

U zavisnosti od finansijkih pretpostavki nastavak radova na adaptaciji velike sale Centra za kulturu očekuje se naredne godine.

Velika sala 2

post slika