ODRŽANA AUKCIJA POVODOM OBILJEŽAVANJA EVROPSKOG DANA PARKOVA

30 maj 2018

Juče (29. maj 2018. godine), u Velikom gradskom parku u Tivtu, u organizaciji Sekretarijata za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost, d.o.o. „Komunalno“ Tivat i uz podršku vrtnog centra „Kalia“, obilježen je Evropski dan parkova.

Ovom prilikom sadnice za park, u ukupnom iznosu od 1.900 €, donirali su: „Luštica Development“ a.d., „Adriatic Marinas“ d.o.o., JPU „Bambi“ iz Tivta, OŠ „Drago Milović“ iz Tivta, „Vodovod i kanalizacija“ d.o.o. Tivat, „Vodacom“ d.o.o., Turistička organizacija Tivat, NVO „Evropski Dom“ Tivat, „Komunalno“ d.o.o. Tivat i Sekretarijat za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost. Događaj je uveličan malim koncertom Monike Lutovac, učenice Muzičke škole Tivat.

Zahvaljujemo se svima koji su kupovinom sadnica doprinjeli uljepšavanju Velikog gradskog parka.