ODRŽANA CENTRALNA JAVNA RASPRAVA POVODOM NACRTA ODLUKE O PODSTICAJIMA U RAZVOJU POLJOPRIVREDE

29 mar 2017

Juče je u Opštini Tivat u Multimedijalnoj sali održana Centralna javna rasprava povodom nacrta Odluke o podsticajima u razvoj poljoprivrede, u organizaciji Sekretarijata za ekonomski razvoj i preduzetništvo.
Javnoj raspravi prisustvovalo je oko 30 građana, većinom poljoprivrednika. Među prisutnima bili su i predstavnici mjesnih zajednica, udruženja pčelara „Pelin“ i „Tivatski pčelari“, udruženja maslinara „Boka“, udruženja organskih proizvođača, predstavnik Turističke organizacije Tivat i predstavnik Savjeta za razvoj lokalne samouprave.
Prisutni su u većini pohvalili nacrt odluke. Takođe na održanoj raspravi učesnici su iznijeli svoje primjedbe prijedloge i sugestije, o čemu će se sačiniti Izvještaj, koji će biti objavljen na sajtu Opštine.

post slika