ODRŽANA JAVNA RASPRAVA U RADOVIĆIMA

26 feb 2019

Sekretarijat za komunalne  poslove i saobraćaj je danas u prostorijama Mjesne zajednice Radovići održao javnu raspravu, i prezentovao  Odluku sa Projektom tehničke regulacije saobraćaja na putevima i ulicama na teritoriji Opštine Tivat u naseljima: Đuraševići, Bogišići, Milovići, Nikovići, Radovići, Gošići i Krašići.

Raspravi je, pored predstavnika Sekretarijata za komunalne poslove i saobraćaj, prisustvovao i  obrađivač projekta g-din Nikola Trtica u ime firme „ Lavian Inženjering“, kao i predstavnik Sekretarijata za lokalnu samoupravu zadužen za mjesne zajednice.

Iskazano interesovanje građana se u najvećem dijelu odnosilo na horizontalnu i vertikalnu signalizaciju. Rasprava je organizovana uz asistenciju Predsjednika MZ Radovići g-dina Sava Klakora.

Centralna javna rasprava po ovom dokumentu će biti održana u Opštini Tivat, multimedijalna sala, dana 28. februara (četvrtak) sa početkom u 18.00 časova.

post slika