ODRŽANA SJEDNICA SAVJETA ZA KULTURU U NOVOM SAZIVU

10 maj 2019

Danas,10. maja, u prostorijama Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti Opštine Tivat, održana je sjednica Savjeta za kulturu Opštine Tivat.

Savjet za kulturu, kao stručno –savjetodavno tijelo Predsjednika opštine čine: Milica Krivokapić, predsjednica ; kao i članovi : Sonja Štilet, Dražen Jovanović, Zoran Kruta i mr Bruna Matijević.

Prisutne je pozdravila sekretarka Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti, mr Dubravka Nikčević, koja je ovom prilikom istakla da očekuje sugestije i prijedloge od članova Savjeta, koje će resorni Sekretarijat uputiti Predsjedniku opštine, te nastojati realizovati u skladu sa realnim mogućnostima .

Članovi Savjeta su izrazili spremnost na saradnju i iskazali interesovanje za učešće u budućem radu.