OMLADINSKI KLUB I KANCELARIJA ZA MLADE ORGANIZUJU HUMANITARNU RASPRODAJU OSLIKANOG NAMJEŠTAJA “ZA MIRJANU”

17 dec 2014

U sklopu humanitarnih aktivnosti, tivatski omladinci će izložiti namještaj koji su renovirali kroz radionice uređivanja i dizajniranja, a stari namještaj u novom ruhu zainteresovani mogu pogledati u jutarnjim satima od 10 do 12 ispred prostorija kluba kao i popodne od 16 do 18 sati u klubu.
Omladinski klub u saradnji sa Kancelarijom za mlade se pridružio humanitarnim aktivnostima koje se u Tivtu organizuju tokom mjeseca decembra Taj namještaj je zaostavština vrtića „Bambi", koji ne služi više nikome pa se došlo na ideju da se kroz niz radionica sređivanja namještaj stavi u novu funkciju kako bi mu se dao novi život. Sav prihod od prodaje biće doniran za liječenje Mirjane Krstičević,

Članovi Omladinskog kluba Tivat će učestvovati i na novogodišnjem humanitarnom koncertu u Centru za kulturu Tivat 27. decembra od 20 sati kada će mladi neafirmisani bendovi iz Tivta nastupiti sa prijateljima iz Herceg Novog i Kotora. Cijena karte je 1 euro uz poruku „Naše malo nekome može biti veliko".

post slika