OPŠTINA TIVAT NA OKRUGLOM STOLU „NATO ČLANSTVO – ŠANSA ZA EKONOMIJU I BIZNIS“

20 jul 2016

Opština Tivat – savjetnik predsjednika Opštine Tivat za ekonomski razvoj i međunarodne odnose prisustvuje okruglom stolu pod nazivom „NATO članstvo – šansa za ekonomiju i biznis“ u organizaciji Američke privredne komore u Crnoj Gori (eng. American Chamber of Commerce in Montenegro), koji se održava danas (srijeda, 20. jul, 2016.) u Podgorici.
Samo neki od učesnika na okruglom stolu su NJ.E. Margaret Uehara, ambasadorka Sjedinjenih Američkih Država u Crnoj Gori, dr Vladimir Kavarić ministar ekonomije u Vladi Crne Gore i dr Marko Miročević izvršni direktor Američke privredne komore u Crnoj Gori.
Događaj je koncipiran kao platfroma za predstavnike Vlade Crne Gore i biznis sektora da razgovaraju o ključnim pitanjima sa kojima se Crna Gora suočava od trenutka kada je dobila poziv za članstvo u NATO do danas, kao i da se sagledaju mogućnosti i obaveze koja Crnu Goru čekaju po prijemu u NATO. Okrugli sto organizovan je u saradnji sa Komunikacionim timom Savjeta za članstvo u NATO.

post slika