OTVARANJE NOVIH PROSTORIJA OMLADINSKOG KLUBA

12 feb 2019

Nove prostorije „Omladinskog kluba“ na Trgu Magnolija biće otvorene u četvrtak, 14. februara u 14 časova, u organizaciji Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja i NVU „Omladinski klub“. Na otvaranju će govoriti predsjednik Opštine Tivat dr Siniša Kusovac i sekretarka za mlade, rad i socijalna pitanja, mr Darka Ognjanović.

Programske aktivnosti „Omladinskog kluba“ podrazumijevaju obrazovno-kreativne radionice poput “Zdravi stilovi života”, “Prevencija vršnjačkog nasilja” i “Stvarajmo umjetnost!”, do slobodnih aktivnosti kao što su muzički termini, filmoskop, stoni tenis, društvene igre itd.

„Sada u već u novim prostorijama mladi našeg grada imaće priliku da aktivno učesestvuju u različitim oblastima, od kulture, formalnog i neformalnog obrazovanja do informisanja i savjetovanja mladih, pokrivajući sve one teme koje su ključne za pravilan razvoj u adolescenciji, kao što su zdravi stili života, bezbjednost mladih, ljudska prava i zapošljavanje“, navela je Ognjanović.

post slika