PODRŠKA OPŠTINE TIVATSKIM MATURANTIMA

09 apr 2019

Na inicijativu i posredstvom opštinskog Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti ove godine će  polumaturanti i maturanti iz tivatskih škola dobiti podršku Opštine u dijelu troškova organizacije  maturske večeri kroz obezbjedjivanje sredstava za muzički program i troškove večere za učenike.

Ovo nije jedini vid  podrške koju će Opština Tivat pružiti učenicima završnih razreda. Već tradicionalno, u saradnji sa SMŠ “Mladost” i Srednjom muzičkom školom Tivat Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti organizuje  Maturantski ples - Quadrille. Pored koreografkinje, koja sa njima već par nedelja vrijedno uvježbava korake za ples, koji će se 17.maja 2019.godine tačno u podne održati na rivi Pine, istovremeno sa velikim brojem  evropskih gradova, maturantima će biti omogućeno da lijepo izgledaju u raznobojnim majicama, kačketima i kišobranima. Uz ritam Quadrille i  pozitivnu energiju tivatskih maturanata poslaće se lijepa slika iz Tivta.

post slika