Posjeta ambasadorke Ukrajine Nj.E. Oksane Sljusarenko

21 feb 2013

Njena ekselencija, ambasadorka Ukrajine u Crnoj Gori, g-dja Oksana Sljusarenko boravila je danas u radnoj posjeti Opštini Tivat. U prijateljskom razgovoru sa Predsjednikom Opštine Tivat, Miodragom Kankarašem, Ambasadorka je izrazila zadovoljstvo prosperitetom Tivta. Predsjednik  je upoznao Ambasadorku sa budućim planovima i pravcima  razvoja naše opštine, pri čemu su se oboje usaglasili da je potrebno raditi  na daljem  unapređenju saradnje, posebno kada je u pitanju investiranje  privrednika iz Ukrajine na teritoriji naše opštine. Tema razgovora bili su i drugi vidovi saradnje, naročito u oblasti turizma, kulture i sporta, a sve u kontekstu dovođenja što većeg broja turista iz Ukrajine u Tivat, odnosno Crnu Goru.

KABINET PREDSJEDNIKA

post slika