POSJETA I DONACIJA DJEČJEM DOMU MLADOST BIJELA

11 jan 2013

Danas je predstavnica Opštine Tivat mr.Darka Ognjanović posjetila Dječji dom Mladost Bijela i predala donaciju u vidu garderobe ,igračaka i knjiga kako je i odlučeno prilikom organizovanja  novogodišnjeg  Humanitarnog bazara „Dan otvorenog srca“ .
  Svoj doprinos ovoj akciji dale su  brojne institucije , NVO i građani koji su na ovaj način pokazali svoju humanost donirajući .Prikupljeni artikli su  se prodavali  po nižim cijenama, od strane organizatora bazara. Sav novac prikupljen na ovaj način  doniran je za opremanje Hiruškog odjeljenja Bolnice Kotor, za osnivanje Opštinske fondacije Ruke podrške i izgradnju Dnevnog centra za djecu s posebnim potrebama.
Novčane donacije biće ovih dana preusmjerene na žiro račune kako je i dogovoreno.