POSJETA KNIGHTSBRIDGE SCHOOL OMLADINSKOM KLUBU TIVAT

16 sep 2014

Jedan od ciljeva u radu Omladinskog kluba jeste uključivanje svih mladih iz lokalne zajednice, kao i onih koji u njoj borave. Tokom jula mjeseca uspostavljena je saradnja sa internacionalnom školom ’’Knightsbridge school’’.
Najavljena posjeta nastavnika i učenika je i ostvarena, i tada je došlo ne samo do razmjene programa planiranih aktivnosti već su se gosti oprobali i u stonom tenisu.
Knightsbridge school ove godine nastavlja sa proširivanjem svojih kapaciteta u smislu internatskih uslova i vannastavnih aktivnosti, što znači da ce biti i više mladih koji će svoje slobodno vrijeme provoditi u našem gradu.
U tom smislu otvara se mogućnost saradnje i razmjene iskustava naših volontera sa mladima koja porijeklom nisu odavde a samim tim se očekuje i unaprijeđivanje njihovih govornih sposobnosti na engleskom jeziku.

post slika