POSJETA OPŠTINSKE DELEGACIJE POBRATIMSKOJ OPŠTINI KONJIC

18 jun 2013

Delegacija opštine Tivat koju su činili Bosiljka Radonjić – sekretarka Sekretarijata za upravu i društvene djelatnosti i Goran Božović – sekretar Sekretarijata za informacione sisteme i zajedničke poslove, dana 16. juna 2013. godine prisustvovala je proslavi dana opštine Konjic, grada pobratima iz Bosne i Hercegovine.  Članovi delegacije su imali protokolarne susrete sa načelnikom opštine Emirom Bubalom, predsjednikom opštinskog vijeća Ivanom Karlovićem i drugim opštinskim zvaničnicima sa kojima su u neposrednom razgovoru razmjenjivali značajna iskustva. Domaćinu su tom prilikom uručeni prigodni pokloni.

 

 Na svečanoj sjednici, zvanične čestitke povodom dana opštine u ime Opštine Tivat, predsjednika opštine i predsjednika skupštine opštine prenio je Goran Božović, čestitajući domaćinu na postignutom uspjehu u prethodnom periodu, na naporu koji ulaže da grad Konjic bude bolji i ljepši kako za one koji u njemu žive tako i za one koji ga rado posjećuju, i izrazivši uvjerenje da će prijateljstvo koje je sklopljeno prije više od 40 godina u budućem periodu biti produbljeno u raznim aspektima, čime će još više dobiti na značaju. Takođe, izražena je iskrena zahvalnost domaćinu na srdačnom gostoprimstvu.

  

post slika