Potpisan protokol o sponzorstvu sa kompanijom Lustica Development

18 dec 2014

U Tivtu je danas potpisan Protokol o sponzorstvu između kompanije Luštica development i Opštine Tivat za 2015-tu godinu u iznosu od 150.000 EUR. U ime ugovornih strana, Protokol su potpisali predsjednik opštine Tivat Ivan Novosel i izvršni direktor kompanije Luštica Development a.d, Darren Gibson. Obraćajući se prisutnim novinarima, g-din Gibson je izjavio da ovim Protokolom kompanija Luštica Development , uz društveno odgovorno ponašanje ,promoviše aktivan i zdrav način života. Pored sponzorisanja aktivnosti i razvoja lokalne zajednice kroz finansiranje klubova i institucija u oblasti sporta, socijale, turističkih, zabavnih i kulturnih aktivnosti, novina za iduću godinu je i podrška energetskom, poljoprivrednom i obrazovnom sektoru.

Tokom poslednje 4 godine, Luštica Development uložila je više od pola miliona eura u društveno odgovorne projekte u mnogim gradovima u Crnoj Gori. Zahvaljući se kompaniji Luštica Devopment i njihovom direktoru na dosadašnjoj saradnji , kao i na svemu što su do sada uradili na unapređenju kvaliteta života u lokalnoj zajednici , predsjednik opštine Tivat, Ivan Novosel, je istakao da su u pitanju ozbiljna sredstva koja će značajno doprinjeti poboljšanju standarda korisnika i očuvanju zdrave životne sredine. Sredstva će se ulagati u skladu sa prioritetima koje će zajednički definisati opština Tivat i kompanija Luštica Development.

Protokol o sponzorstvu - dalje

SLUŽBA PREDSJEDNIKA

post slika