Potpisivanje ugovora o zapošljavanju pripravnika

25 mar 2011

 23. marta 2011 godine  završena je akcija „ Zapošljavanje pripravnika sa visokom  stručnom spremom u opštini Tivat“ koju su zajednički pokrenuli Zavod za zapošljavanje Crne Gore i Opština Tivat. Ugovore    o zapošljavanju pripravnika u  ime Zavoda  potpisao je pomoćnik direktora  Ratko Bakrač, u ime opštine Predsjednik opštine Miodrag Kankaraš i direktori 14 privrednih subjekata koji su zaposlili pripravnike.Potpisivanju ugovora prisustvovao je i Stevo Lazarević, direktor Zavoda za zapošljavanje-Biro rada Herceg Novi.

 Kroz dosadašnje i naredne aktivnosti u sklopu ove akcije biće zapošljeno, radi odrađivanja pripravničkog staža  preko trideset nezaposlenih visokoškolaca  sa Biroa rada Tivat.

Svi učesnici  ove akcije iskazali su pozitivne efekte ove akcije  kako za mlade  nezaposlene ljude, tako i za privredne i druge subjekte koji su primili pripravnike.

Image