PREDAVANJEM I DONACIJOM OBILJEŽEN MEĐUNARODNI DAN BORBE PROTIV AIDSA

29 nov 2013

U organizaciji Opštinske kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti i Đačkog parlamenta Srednje mješovite škole “Mladost”  obilježen je Svjetski dan borbe protiv side .
Osim predavanja Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti je donirala Infektivnom odjeljenju bolnice Kotor novčani iznos u vrijednosti od 500 eura za opremanje i poboljšanje uslova i zdravstvene zaštite pacijenata .
U školi je održana radionica na temu “Kako da se NE zaraziš” ,učenike je pozdravila koordinatorka Kancelarije mr.Darka Ognjanović i odgovarala na pitanja. Vršnjačka edukatorka Jelena Ljubojević je svojim vršnjacima prezentovale edukativo predavanje o HIV-u i AIDSU.
Osim predavanja je dijeljen propagandni material.

post slika