PREDSJEDNICA OPŠTINE TIVAT POSJETILA TIVATSKU „UNU“

07 sep 2016

Predsjednica opštine Tivat prof.dr Snežana Matijević obišla je danas (srijeda, 7. septembar) nedavno otvoren objekat „Marine centra“ tivatske kompanije Una Montenegro, koji se nalazi na glavnom magistralnom putu Tivat - Budva u Radanovićima. „Marine centar“ se prostire na 1000 kvadratnih metara i nudi preko 10.000 različitih artikala i predstavlja svojevrsnu krunu uspjeha kompanije Una – preduzeća koje u Tivtu posluje gotovo tri decenije.


„Opština Tivat je prepoznala značaj malih i srednjih preduzeća i smatramo da pored velikih investitora koji su prisutni na našem području, veoma veliki značaj ima mala privreda koja predstavlja okosnicu razvoja našeg grada. Nedavno je oformljen i novi sekretarijat za ekonomski razvoj i preduzetništvo koji će biti dodatna podrška tivatskim preduzetnicima“, istakla je ovom prilikom Predsjednica Matijević.
Vlasnik i izvršni direktor kompanije „Una Montenegro“ Risto - Miško Lučić zahvalio se Opštini Tivat na podršci dodavši: „Dolazak Predsjednice opštine i njena posjeta našoj firmi za mene je znak podrške, podstrek i pažnja. Nadam se da ćemo to uzvratiti korektnošću, dobrim brendom i imidžom koji se podrazumijeva ako se želi ići naprijed.“
Sekretar Sekretarijata za ekonomski razvoj i preduzetništvo Petar Vujović predstavio je svoj sekretarijat: „Sekretarijat na čijem sam čelu oformljen je sa ciljem pružanja podrške malom i srednjem biznisu. Od ostalih djelatnosti usmjereni smo na poljoprivredu, turizam i vodoprivredu, kao i na projkete za evropske fondove. Ovaj sekretarijat stavlja se na raspolaganje tivatskim privrednicima, a u cilju unaprijeđenja ukupnog poslovnog ambijenta u Opštini Tivat.“

post slika