PREDSJEDNICA OPŠTINE UGOSTILA UČESNIKE SVJETSKOG PRVENSTVA U RIBOLOVU

29 sep 2016

Tivat je ovih dana domaćin 52. Svjetskog prvenstva u ribolovu iz broda za seniore i 16. Svjetskog prvenstva u ribolovu iz broda za juniore. Tim povodom predsjednica opštine Snežana Matijević i potpredsjednik opštine Dejan Maslovar ugostili su juče (srijeda, 28. septembar) kapitene, odnosno menadžere svih 12 ekipa koje se takmiče, a dolaze iz: Slovenije, Hrvatske, Italije, Portugala, Španije, Francuske, Belgije, Luksemburga, Velike Britanije, Irske, Francuske i Crne Gore.
Među gostima su bili i delegati Međunarodne fedracije za sportski ribolov (FIPS-M) Ronny De Ranter i Gilbert Zangerle koji je sekretar Federacije, kao i Mladen Rostović, predsjednik Saveza za sporstski ribolov na moru Crne Gore.


Čelnici opštine su ih srdačno pozdravili, poželjeli dobar ulov i odlične rezultate, uručivši im suvenire kao mali znak pažnje. Opština Tivat svesrdno je podržala ovaj događaj prepoznajući njegov značaj kada je u pitanju promovisanje sporta ali i Crne Gore i Tivta na međunarodnom nivou.

IMAG0522

post slika