Prijem dobitnika nagrade „Luča“

12 jun 2013

U multimedijalnoj sali Gradske kuće danas je predsjednik opštine Miodrag Kankaraš upriličio prijem za đake koji su osmogodišnje ili srednjoškolsko obrazovanje u Tivtu i Kotoru završili odličnim uspjehom, kao i đake sa specijalnim nagradama iz tivatske Muzičke škole.
    Prijemu su prisustvovali direktori škola, predstavnici Savjeta roditelja, roditelji i predstavnici medija.
    28 najuspješnijih učenica i učenika  su iz osnovnih škola „Drago Milović“ i „Branko Brinić“, Srednje mješovite škole „Mladost“ – Gilnazija i Stručna škola, Pomorske škole Kotor i Muzičke škole Tivat.
    Uz čestitke za postignuti uspjeh, Predsjednik Opštine je učenicima uručio  novčane nagrade i knjige za djake generacije.
    Predstavnici škola su se zahvalili na prijemu i nagradama uz isticanje značajne uloge Opštine koja ulaganjem u školske objekte i obezbjeđivanjem sredstava za različite aktivnosti učenika poboljšava uslove a samim tim i kvalitet obrazovanja u našoj Opštini.

post slika