Prijem dobitnika priznanja „Luča“

12 jun 2014

Danas je Predsjednik opštine Tivat, Ivan Novosel sa saradnicima, primio učenice i učenike, dobitnike priznanja „Luča“, osnovnih i srednjih škola iz Tivta i dobitnike specijalnih muzičkih nagrada Muzičke škole Tivat.
Prijemu su prisustvovali direktori škola, predstavnici Savjeta roditelja, roditelji i predstavnici medija.
54 najuspješnijih učenica i učenika, dobitnika priznanja „Luča“, su iz osnovnih škola „Drago Milović“ i „Branko Brinić“, Srednje mješovite škole „Mladost“ – Gilnazija i Stručna škola, Škole za osnovno i srednje muzičko obrazovanje Kotor i 11 učenica i učenika Muzičke škole Tivat.
Uz čestitke za postignuti uspjeh, Predsjednik Opštine je učenicima uručio novčane nagrade i knjige za djake generacije.
Predstavnici škola su se zahvalili na prijemu i nagradama uz isticanje značajne uloge Opštine Tivat za podršku tokom njihovog školovanja.

Dobitnici priznanja "Luča" 2014 - dalje

post slika