PRIJEM PRVAKA DRŽAVE U STONOM TENISU

29 maj 2018

Juče (28. maja 2018. godine) je u prostorijama Opštine Tivat održan prijem članova stono teniskog kluba Tivat povodom osvajanja državne titule u stonom tenisu. Predstavnike navedenog kluba ugostili su sekretarka Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja Darka Ognjanović i samostalni savjetnik za sport Nikola Krsmanović.

„U ime Opštine Tivat i u svoje lično ime, čestitam na uspjehu koji ste ostvarili i time pokazali da tivatski stonoteniseri imaju čime da se podiče. Nadam se da ćete slaviti još mnogo pehara i medalja” kazala je Sekretarka Darka Ognjanović.

Članovi stono teniskog kluba Tivat su u Podgorici savladali bjelopoljski Indeks sa rezultatom od 4:1 u drugoj utakmici finalne serije plej-ofa.