PRIJEM ZA CRNOGORSKOG REPREZENTATIVCA VJEKOSLAVA PASKOVIĆA

25 feb 2016

Predsjednik opštine Tivat Ivan Novosel, organizovao je danas prijem za  crnogorskog reprezentativca i vaterpolistu turskog Galatasaraja, Vjekoslava Paskovića. Ističući nemjerljiv doprinos koji je ovaj Tivćanin do danas pružio u promociji našeg grada svojim izvanrednim igrama i dostignućima kako u klupskim tako i igrama za nacionalnu selekciju, Predsjednik je jedinom crnogorskom olimpijcu iz Tivta još jednom čestitao na fantastičnim igrama tokom proteklog Evropskog prvenstva u Beogradu i osvojenoj medalji koja, kako je istakao, „iako srebrna, sjaji zlatnim sjajem“.  „Vaterpolo je definitivno sport koji ima budućnost, i opština Tivat će uvijek podržavati i vaterpolo i sportiste poput Vjekoslava Paskovića. Odlučili smo da gospodinu Paskoviću uručimo i skromni poklon od 1.000 EUR “-istakao je tom prilikom Novosel.  Vjekoslav Pasković se zahvalio na poklonu i kontinuiranoj podršci ističući da je opština Tivat uvijek bila uz njega od samog početka njegove karijere, te da se nada novom odličju na predstojećim olimpijskim igrama u Riju.

SLUŽBA PREDSJEDNIKA

post slika